Haber

Yine Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan: ‘Bir oy Erdoğan’a, bir oy Erbakan’a vereceğiz’

YİNE Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “14 Mayıs’ta sandık başına gideceğiz. İnşallah bir oy Recep Tayyip Erdoğan’a, bir oy Erbakan’a vereceğiz. Cumhurbaşkanımızın 7’ye karşı yeniden seçilmesini sağlayacağız.” -Masa felaketlerini, merhum Milli Görüş Refah Partisi’ni de destekleyeceğiz. Erbakan hocamızın o millet sevgisini, o hizmet sevgisini yeniden meclise taşıyacağız” dedi.

Yine Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Sultanbeyli Kent Meydanı’nda milletvekili adaylarıyla bir araya geldi. Halkı selamlayan Erbakan, seçim standını ziyaret etti. Seçim otobüsünden halka seslenen Erbakan, Türkiye’nin kendisini bir kez daha 28 Şubat karanlığına çekmeye çalıştığını belirterek, “Seçime girmek için yedinci ortağın kurduğu bir parti var. O parti ne dedi o parti? Seçim beyannamesi mi?’Din dersini okullardan tamamen kaldıracağız’ diyor. Diyanet İşleri Başkanlığı” “İman İşleri Başkanlığı olacağız. Diyanet İslam’a hizmet eden bir kurum olmayacak. Bu onların beyanı. Sultanbeyli kardeşlerim bu aziz millet bunlara gereken cevabı 14 Mayıs’ta tüm İstanbul’da ve Sultanbeyli’de 14 Mayıs’ta sandıkta verecektir.’Yine Refah Partisi olarak bu tablonun durumunu gördüğümüzde yedi, hayır, geçmelerine izin veremeyiz dedik. Üzerimizde tarihi bir sorumluluk var. Bu nedenle Cumhur İttifakı’nda yer aldık. Ülkemize ve devletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

“ERDOĞAN’A BİR, ERBAKAN’A BİR OY VERECEĞİZ”

Refah Partisi’nin Meclis’te bulunmasının milletin menfaatine olan bir gelişme olduğunu kaydeden Erbakan, “Milli Görüş Yeniden Servet Partimiz, bu aziz milletin ızdırabını gidermek, milletin şerrini bir an önce yaşatmak için Meclis’te olmalıdır. dertlerini dile, çözümlemeye, maddi-manevi sıkıntılarından kurtulmaya işte bu kadar.Onun için tüm Türkiye’de söylediğimiz gibi Sultanbeyli’de de yüksek sesle söylüyoruz.Mayıs’ta sandığa gideceğiz. 14. İnşallah Recep Tayyip Erdoğan’a bir oy Erbakan’a bir oy vereceğiz.Ayrıca yedi masa felaketlerine karşı Cumhurbaşkanımızın yeniden seçilmesini sağlayacağız.Milli Görüşü Yeniden Taşıyacağız Refah Partimiz. Rahmetli Erbakan hocamızın sevgisi, o millet sevgisi, o hizmet sevgisi tekrar meclise gelsin inşallah” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu